Kariera

CCA Europe.pl jest liderem w dziedzinie aplikacji wspierających nowoczesny biznes. Nasz zespół tworzą eksperci w swojej dziedzinie, ludzie z pasją, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Jeśli chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie i zostać współtwórcą międzynarodowego projektu, zapoznaj się ze szczegółami oferty i prześlij swoje dokumenty aplikacyjne.

Programista aplikacji dla bankowości

Opis stanowiska:

  • modyfikacja oraz rozwój centralnych systemów informatycznych w systemach bankowych (host),
  • modyfikacja oraz rozwój aplikacji webowych w systemach bankowych (front-end),
  • projektowanie oraz implementacja wymagań systemowych oraz biznesowych,
  • testowanie i optymalizowanie procesów,
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej oraz technicznej.

Wymagania:

  • umiejętność programowania w oparciu o dowolnie wybraną technologię (znajomość wzorców projektowych oraz struktur danych),
  • wiedza z zakresu baz danych i SQL,
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie.

Mile widziane:

  • ogólna znajomość zagadnień z dziedziny bankowości lub finansów,
  • znajomość systemów operacyjnych w oparciu o UNIX,
  • znajomość technologii JEE oraz umiejętność programowania w JAVA, w tym:
    • znajomość  Spring oraz Struts,
    • wiedza na temat JDBC i Hibernate,
    • wiedza z zakresu web service oraz JSF,
    • znajomość HTML, CSS i JavaScript
  • znajomość IDE Eclipse oraz JIRA,
  • znajomość systemów kontroli wersji (SVN)
  • ogólna wiedza z zakresu działania serwerów aplikacji webowych (Tomcat).

Oferujemy:

  • wybraną przez kandydata formę zatrudnienia,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • wstępne szkolenie jako wprowadzenie do technologii stosowanych w naszej firmie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, konferencje).

 Pozostałe zalety:

  • nie jesteśmy korporacją, ale mamy ugruntowaną pozycję na rynku,
  • bierzemy udział w projektach zarówno na terenie Polski jak i za granicą,
  • łatwy dojazd i dużo bezpłatnych miejsc parkingowych w okolicy biura.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CCA Europe.pl Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)”