Partner strategiczny

 

Fidelity Information Services (FIS) jest korporacją o globalnym zasięgu i wiodącym dostawcą rozwiązań technologicznych dla instytucji finansowych. Obsługuje blisko 14 tys. podmiotów w ponad 90 krajach na świecie. Firma notowana na amerykańskiej giełdzie S&P 500®, została również wybrana w 2010 roku światowym dostawcą nr 1 technologii bankowych (jako spółka macierzysta Fiserv) i jednocześnie zajęła 3. miejsce wśród dostawców technologii finansowych w rankingu firmy badawczej Financial Insight oraz gazety American Banker – FinTech 100®.

W ramach strategicznych inwestycji w obszarze oprogramowania bankowego Fidelity przejęła w 2004 roku m.in. firmę Sanchez Computer Associates Inc. – producenta systemu bankowego PROFILE. System ten od ponad 15 lat wspiera pracę wielu polskich banków komercyjnych.

CCA Europe.pl od początku istnienia współpracowała z firmą Fidelity poprzez partnerów przy wdrażaniu i serwisowaniu systemu PROFILE w bankach i instytucjach finansowych na całym świecie. Od roku 2009, w ramach porozumienia, konsultanci CCA Europe.pl świadczą usługi bezpośrednio u Klientów FIS w ich imieniu.