PROJEKTY IT „SZYTE NA MIARĘ” POD KONKRETNE WYMAGANIA KLIENTA

Kompleksowy projekt, którego zakres realizacji jest ustalany wspólnie z klientem, a odpowiedzialność za powierzone zlecenie spoczywa w całości na firmie CCA Europe.pl. Bazując na konkretnych wymaganiach i zakresie, dobieramy odpowiednią metodykę i kompletujemy zespół pod dany projekt. Do realizacji przyjmujemy zlecenia polegające zarówno na wytworzeniu kompletnego systemu czy funkcjonalności jak i inne projekty IT polegające np. na przeprowadzeniu migracji czy integracji systemowej. Zapewniamy pełną elastyczność dostarczanych rozwiązań, dlatego wszelkie integracje, interfejsy, wsparcie po wdrożeniowe jest możliwe do uzgodnienia indywidualnie pod dany projekt.

Nasz zespół dysponuje kompetencjami w zakresie wszelkich stosowanych obecnie standardów zarządzania projektami (Agile, PMI, Prince 2, Scrum) oraz prowadzenia projektów informatycznych, od wykorzystania formalnych notacji UML i SysML po metodyki zwinne.

W każdym realizowanym przez nas projekcie gwarantujemy pełne zaangażowanie w finalny sukces projektu, lokalne zasoby (PL), unikalne kompetencje i doświadczenie rynkowe. Naszym klientom zapewniamy przejrzysty i elastyczny model biznesowy, dopasowany do zmieniającego się rynku i ewoluujących potrzeb. Naszą dewizą, są standaryzowane, proste i klarowne umowy zapewniające zgodność z wymogami projektowymi i rynkowymi.