CCA Europe.pl Sp. Z o.o to dynamiczny zespół konsultantów i ekspertów, oferujący nowoczesne „szyte na miarę” rozwiązania dla bankowości i instytucji finansowych w Polsce oraz na świecie. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych projektów z zakresu rozwoju systemów bankowości centralnej, płatności, transakcji kartowych, aplikacji internetowych i mobilnych oraz automatyzacji procesów. Ponadto podczas ponad 15 letniej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów obejmujących swoim zakresem wdrożenia i aktualizacje systemowe, integracje oraz migracje danych. Z powodzeniem realizujemy całościowe testy funkcjonalne dla bankowości, zarówno manualne jak i automatyczne.

Nasz doświadczony zespół ceniony jest za wiedzę oraz najwyższą jakość świadczonych usług z pełną dbałością o priorytety i zadowolenie klienta. Jako innowacyjna firma w swoich projektach wykorzystujemy najnowsze technologie oraz metodyki projektowe i.e (Agile).  Zakres naszych kompetencji obejmuje całościowy proces wytwórczy oprogramowania (E2E) od analizy po kodowanie i testowanie.

We współpracy cechuje nas indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta. Jesteśmy otwarci na innowacyjne pomysły, zapewniamy przejrzystość komunikacji, a także transparentność projektową i kosztową od początku współpracy. Naszym rynkowym wyróżnikiem jest ponadprzeciętna elastyczność i terminowość świadczonych usług, niezależnie od skali i złożoności projektu.

Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych lokalnych konsultantów, zapewniamy klientom gwarancję sukcesu projektowego oraz szybkie ROI.

Chętnie przedstawimy więcej informacji na temat naszych możliwości projektowych i doświadczeń!

Skontaktuj się z nami:
Karol Staroń
Business Development and Sales Manager, CEE
karol.staron@ccaeurope.pl
Tel. (+48) 723-101-400
https://www.linkedin.com/company/ccaeurope.pl/

Dołącz do naszego zespołu!