CABP daje nam 4,5 gwiazdki Clutcha

Pierwszą, wysoką ocenę na portalu Clutch otrzymaliśmy za dostarczenie nowego systemu do obsługi kart kredytowych dla Credit Agricole. Bank wyróżnił nas zwłaszcza za zrozumienie bankowości „od podszewki”.  

Architektura IT obsługująca płatności kartami kredytowymi to jeden z najdelikatniejszych obszarów banku, ponieważ odmowa przy płatności kartą z winy systemu bankowego może wywołać u klienta bardzo negatywne emocje. Tym bardziej cieszymy się, że zrealizowany przez nas projekt dostarczenia nowego modułu opartego na systemie PROFILE wraz z migracją danych został oceniony na 4,5 z 5 możliwych gwiazdek na renomowanym portalu ewaluacyjnym Clutch. 

Rzetelna ocena w gąszczu ofert 

Clutch.co jest obecnie jednym z najpopularniejszych źródeł oceny firm z różnych branż, ale szczególnie znany jest w branży IT. Portal klasyfikuje firmy na podstawie skrupulatnie zebranych informacji zwrotnych od klientów firmy. Oprócz ankiety wstępnej analitycy Clutch przeprowadzają osobiste wywiady z reprezentantem klienta o szczegółach współpracy z firmą. Dzięki temu opinie na portalu są maksymalnie pogłębione i skrupulatnie weryfikowane, co umożliwia wyrobienie rzetelnego poglądu na rzeczywistą reputację firmy. Dziękujemy pani Katarzynie Tomczyk-Czykier za czas, który poświęciła na przejście skomplikowanej procedury ewaluacji!  

 

Jak zbierać dowody na „dobrą robotę”? 

Choć przedstawienie referencji od klienta jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów pozyskania nowych klientów, pozyskanie referencji wcale nie jest łatwe. Najważniejsze jest wybranie projektu, który pod jakimś względem się wyróżnia – jest największy, najtrudniejszy lub realizowany dla prestiżowego klienta. Kolejną, równie ważną kwestią jest osoba po stronie klienta, która jest swoistym „łącznikiem” między jego firmą a naszą. Takiej osobie warto pomóc w tym procesie, przypominając jej szczegóły współpracy, np. przesyłając link do case study projektu

Zainteresowanych efektem końcowym zapraszamy do lektury referencji CABP na portalu Clutch.