ING daje nam pięć gwiazdek na portalu Clutch!

,

Najwyższą ocenę w Clutch zdobyliśmy przede wszystkim za doświadczenie w integracji systemu FIS PROFILE. Bank ING podkreślił naszą bliskość kulturową i elastyczność.

Grupa ING realizuje projekty rozwojowe oraz codzienne zadania z obszaru IT i jest odpowiedzialna za kontakt z klientami w Centrum Usług Wspólnych IT w Bukareszcie. Oprócz regularnie wprowadzanych ulepszeń klient realizował główny program optymalizacji oferty produktowej, Model Bank, oparty na usprawnianiu procesów płatności i obsługi klienta w kilku krajach.

Głównym wyzwaniem dla CCA Europe.pl w tym projekcie było wdrożenie zintegrowanego rozwiązania PROFILE w kilku krajach, przy zachowaniu standardów i płynności obsługi w modelu pracy zdalnej. Cel stanowiła łatwa skalowalność i redukcja kosztów.

Głównie pracując zdalnie z Wrocławia, wspieraliśmy IT SSC Grupy ING w 5 projektach wdrożeniowych, realizowanych dla 4 różnych krajów. W skład zespołu projektowego wchodziły podzespoły 20-osobowe, wspierane przez 2-3 członków z CCA Europe.pl. Specjaliści CCA Europe.pl najczęściej występowali w roli konsultantów biznesowych, ale także deweloperów czy testerów. 

– CCA Europe.pl wykazało się elastycznością i wysokim poziomem wiedzy biznesowej i technicznej w zakresie FIS PROFILE, co umożliwiło przeniesienie założeń projektowych na funkcjonalności systemu. Dzięki bliskości kulturowej i elastycznej adaptacji specjaliści CCA Europe bez problemu dołączali do zespołu, praktycznie bez konieczności przeprowadzenia osobnego onboardingu. Od razu stawali się częścią zespołu. Członkowie CCA Europe.pl są znani z tego, że szybko reagują na zgłoszenia i są odpowiedzialni. Zawsze wywiązują się z zadań na czas i nie narzekają na sporadyczne nadgodziny – napisał w opinii na portalu Constantin Spiridon, szef działu IT w ING Tech Rumunia.

Więcej na temat projektu dowiesz się z case study.